Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Geleceğe Sağlıkla Bakabilmek İçin Önce Sen!

Hayat bu beklenmedik durumlar beklenmedik zamanlarda hepimizin başına gelebilir. Evde, işte, yolda, belki arkadaşınızla bir pazar yürüyüşünde ya da eski dostlarla yapılan bir yemek organizasyonunda...
Bu durumlarda Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonrasında uğrabileceğiniz maddi kayıpları güvence altına alabilir, hayatı Türkiye Sigorta güvence altında daha kolay yaşıyabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Güvence Kapsamınızı poliçenizdeki teminatlar belirler. Sigortanızın size sağladığı geniş hizmet avantajlarını ayrıntılı bir biçimde öğrenebilmek adına, poliçenizi incelemenizi öneririz.

Güvence Kapsamı

  • Kaza sonucu vefat teminatı: Kaza sonucu sigortalının vefatı durumunda, poliçede belirtilen limit dahilinde yasal mirasçılarına veya poliçede belirtilmiş olan kişilere tazminat ödenir.
  • Kaza sonucu tam ve kısmi maluliyet teminatı: Uğranılan bir Kaza sonucu sürekli sakat kalınması durumunda, poliçede belirtilen limit dahilinde ve maluliyet oranlarına göre ödeme yapılır. Dilerseniz poliçenize Gündelik İş Görmezlik ve Kaza Sonucu Tedavi Masrafları teminatlarını da ilave ettirerek, kazalara karşı güvencenizin kapsamını genişletebilirsiniz.
  • Kaza sonucu tedavi masrafları teminatı: Uğranılan bir Kaza sonucu yaralanılması durumunda, yapılacak tüm tedavi masrafları ve diğer tıbbi giderler, poliçede belirtilen limit dahilinde, poliçe kapsamındadır.
  • Gündelik iş görmezlik teminatı: Uğranılan bir Kaza sonucu geçici olarak çalışamayacak duruma gelinirse, çalışılamayan her gün için, poliçede belirtilen limit dahilinde, tazminat ödenir.

Ferdi Kaza sigortasını 16 - 65 yaşları arasındaki kişiler yaptırabilir.

Genel şartlar hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

Poliçeniz başlangıç tarihinden itibaren 1 yıl geçerlidir. Eğer bu sigortadan daha kısa süreler için yararlanmak isterseniz sizin belirleyeceğiniz bir sürede hizmet alabilirsiniz.

Poliçenizle ilgili detaylı bilgiyi  0286 213 55 33 no’lu telefondan alabilirsiniz.


HİZMETLERİMİZ