Ekstrem Sporlar Sigortası

Ekstrem Sporlar Sigortası - Ferdi Kaza Sigortası | Quick Sigorta
Quick Ekstrem Sporlar Sigortası 

Quick Ekstrem Sporlar Sigortası Nedir?

Gündelik hayatın akışı içinde karşılaşabileceğin pek çok kaza nedeniyle kendin ve ailen için olası maddi zararları teminat altına al. Dilersen motosiklet, kayak, dalış, dağcılık, yelkencilik, avcılık gibi outdoor aktivitelerini de Quick Ekstrem Sporlar Sigortası kapsamına dahil edebilirsin.

Quick Ekstrem Sporlar Sigortası Merak Ettikleriniz

Quick Ekstrem Sporlar Sigortası, kaza sonucu oluşabilecek vefat, daimi maluliyet ve tedavi masrafları teminatlarını kapsar. Burada kaza ile ifade edilen şey; sigortalının, ani ve harici bir olayın etkisiyle iradesi dışında bedensel zarar görmesidir.

+ Ekstrem Sporlar Sigortası hangi teminatları verir?
Bu sigorta ile poliçenin ön yüzünde belirtilmesi kaydıyla, Vefat ve Daimi Maluliyet teminatlarına ek olarak, Gündelik Tazminat ve Tedavi Masrafları teminatlarının biri veya her ikisi verilebilir.

  • Vefat Teminatı
  • Daimi Maluliyet Teminatı
  • Gündelik Teminat
  • Tedavi Masrafları Teminatı

+ Ekstrem Sporlar Sigortası nedir?
Bu sigorta ile poliçede belirtilen şartlar dahilinde sigortalıyı, sigorta süresi içinde maruz kalacağı kazaların sonuçlarına karşı teminat altına alır. Bu poliçedeki kaza tabirinden maksat ani ve harici bir olay sonucunda sigortalının iradesi dışında ölmesi veya bedeni bir arızaya maruz kalmasıdır.

+ Quick Ekstrem Sporlar Sigortası Türkiye dışında da geçerli mi?
Evet. Quick Ekstrem Sporlar Sigortası Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında da geçerlidir.

+ Quick Ekstrem Sporlar Sigortasında sigorta bedeli nasıl belirlenir?
İnsan hayatının değeri ölçülememekle birlikte maddi kayıplarını belirlemek mümkün olmasa da teminat limitini belirlemek gerekir. Ekstrem Sporlar Sigortalarında teminat limitinin belirlenmesinde, sigortalının yaşı ve mesleği gibi özellikleri göz önünde tutularak belli esaslar dahilinde belirlenir. Poliçe gereğince ödenecek tazminatın miktarı önceden taraflar arasında uyuşularak tespit olunur.

 

 


HİZMETLERİMİZ