Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Magdeburger Sağlık Sigortası, beklenmedik bir kaza veya hastalıkta, sağlık giderlerinizin,tanı ve tedavi işlemlerinizin kaliteli sağlık kurumlarında güvenle karşılanmasını sağlıyor.

COVID-19 TEDAVİ GİDERLERİNİ KARŞILIYORUZ.

Tamamlayıcı ve Yabancı Sağlık Sigortalarına sahip bireysel ve kurumsal sağlık sigortalılarımızın, Sağlık Bakanlığı tarafından pandemi hastanesi olarak belirlenen tüm özel hastanelerde COVID-19 tedavisi ile sınırlı kalmak koşuluyla yaptıracakları tedavileri tarafımızca karşılancaktır. Bu uygulama çerçevesinde sigortalılarımızın tedavi giderleri ve ortaya çıkan fark ücretleri, ilgili salgın süresince mevcut poliçe teminat, network ve limitleri dahilinde ödenecek. Tüm yeni Magdeburger Tamamlayıcı ve Yabancı Sağlık Sigortalılarının COVID-19 tedavi giderleri -poliçe başlangıç tarihinden önce başlayan rahatsızlıkları hariç- belirtilen koşullarda karşılanacak. Konuyla ilgili detaylı bilgiye Magdeburger Sigorta yetkili acentelerinden ve 444 26 24 Magdeburger Müşteri Hizmetleri’nden ulaşabilirsiniz.

Magdeburger Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın ayrıcalıklı teminat paket seçenekleriyle SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde fark ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz. 
 
Sağlıklı bir yaşam sürmeniz dileğiyle… 
Magdeburger Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın 3 farklı paket seçeneği ve ek teminatlar ile tedavi masraflarınızı güvence altına alın. 


Magdeburger Paketler 
Dilerseniz sağlık sigortanıza check-up ve tehlikeli hastalıklar teminatları da ekleyebilir, sigortanızın kapsamını ihtiyacınız ölçüsünde genişletebilirsiniz. 

Check-Up:
Belirli aralıklarla sağlık durumunuzu kontrol ederek sağlığınızı korumak için Check-up teminatımızı seçin. Poliçesinde check-up teminatı bulunan sigortalılarımızın tetkik* giderleri %100 oranında karşılanmaktadır. 
* Dahil olan tetkikler: Dahiliye muayene, tüm batın usg, ekg, akciğer pa, total kolesterol, hdl, ldl, kan sayımı, glukoz, tam idrar tahlili giderleri 
Bu teminatımız şirketimizin check-up için anlaşma yaptığı kurumlarda geçerlidir.

Diş Teminatı:

Poliçede yer alan diş teminatı ile sigortalılarımızın tetkiklere* ait giderleri yılda bir kez %100 oranında karşılanır.
* Kapsamdaki tetkikler: Diş Hekimi Muayenesi, diş röntgen filmi, diş taşı temizliği (alt+üst çene) , teşhis ve tedavi planlaması, oral hijyen eğitimi, vitalite kontrolü. 
Bu teminat şirketimizin anlaşma yaptığı kurumlarda geçerlidir. 

Tehlikeli Hastalıklar Teminatı:
Tehlikeli hastalıklarda ortaya çıkan yüksek sağlık giderleri karşısında, tehşisi konulan, semptomların ve/veya tedavinin teşhisi anında toplu para güvencesi sunarak sizin ve ailenize maddi destek sağlıyor.
* Tehlikeli hastalık kapsamı: Miyokard Enfarktüsü(kalp krizi), Hastalık Sonucu İnme, Koroner Damar Sonucu Yapılan Açık Kalp Ameliyatı, Kanser, Böbrek Yetmezlği, Önemli Organ Nakli Ameliyatı, Körlük, Multipl Skleroz, Kol veya Bacak Kaybı. 

Bekleme Süresi:
Yatarak tetkik/tedavi giderleri ile tüm fizik tedavi giderleri, endoskopik işlemler rahatsızlığın ani veya kaza sonucu olarak ortaya çıkmasına bakılmaksızın, sigorta başlangıç tarihinden itibaren paket seçimine göre süre gelecek 3 ay süre ile kapsam dışındadır.

1- Her türlü kanser,
2- Kalp ve koroner hastalıklar,
3- Kronik böbrek hastalıkları ve diyaliz, üriner sistemle ilgili taş hastalıkları, prostat hastalıkları, varikosel,
4- Her türlü vertebral disk hastalığı (intervertebral disk fıtığı, servikal disk fıtığı vb.), eklem ve bağ dokusu hastalıkları (menisküs, kodromalazi, bağ dokusu yırtılması vb.), humerus ameliyatı (alışılmış omuz kopması, rotator manşeti yırtılması, sıkışma sendromu vb.), spinal cerrahi ve artoskopik cerrahi uygulamaları,
5- Her türlü iç organ herniasyonu (kasık fıtığı, göbek fıtığı, gastrosel vb.),
6- Rahim ve yumurtalık hastalıkları, miyom, meme hastalıkları, endometriozis, sistosel, rektosel ve prolaps uteri (uterus prolapsusu), varikozite (özofagus variklikleri dahil), hidrosel, spermatosel,
7- Organ arızaları, organ nakli,
8- Göz hastalıkları (katarak, glokom vb.),
9- Tiroid hastalıkları, tonsillit, adenoid, sinüzit, orta kulak ameliyatı,
10- Mide, beslenme kanalı, bağırsak hastalıkları (anorektal hastalıklar dahil), pilonidal sinüzit,
11- Karaciğer hastalıkları, biliyer inceliğin hastalıkları.

Size en uygun sigorta teminatına sahip olmak ve Sağlık Sigortası paketlerini sigorta şirketlerine göre karşılaştırmak için web sitemizden hemen teklif alabilir veya 0 286 213 55 33 numaralı Destek Hattımızı arayarak Sağlık Sigortaları konusunda uzman müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ