Bereket Sigorta


Bereket Sigorta, 1995 yılında kurulmuştur. 13.01.2017 tarihinde açık ihale olarak imzalanan satış ve hisse devir sözleşmesi ile TMSF'den devralınmış ve 154 yıllık köklü bir geçmişe dayanan, 17 bölge birliği, 1625 kooperatifi yaklaşık 1 milyon çiftçi ortağı olan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’ne devredilmiştir.

Bereket Sigorta, çalışma prensibi olarak tüm yatırımlarını faizsiz enstrümanlara yapmakta, en önemli ilke olarak bütün operasyon ve anlaşmalarında faizsizlik prensibine azami özen göstermektedir.

Kasko, Trafik, Yangın, Mühendislik, Tarım, Sağlık, Ferdi Kaza, Nakliyat, Hukuksal Koruma, Oto Dışı Kaza, DASK ve Sorumluluk Sigortaları da dâhil tüm branşlarda faaliyet gösteren Bereket Sigorta, kurulduğu günden itibaren teknolojiyi en iyi kullanan şirketlerden biri olmuştur.

Sektörün ve müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri oluşturmak ve acentelerinin güvenebilecekleri, ticari hayatları boyunca iş ortaklığı yapabilecekleri bir kurum olmak öncelikli hedefleri arasında olan Bereket Sigorta, gelecek yıllarda da yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışıyla sigorta sektörüne değer katmaya devam edecektir.
 

ADRES:
Saray Mahallesi, Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi, No:8, Kat:1-2 Ümraniye/İstanbul

Tel: 0 216 635 44 44

E-posta: info@bereket.com.tr

Web: www.bereket.com.tr


Bereket Sigorta HİZMETLER

Kasko sigortası

Kasko sigortası, motorlu kara taşıtınızı beklenmedik riskler nedeni ile olası çarpma, çarpışma, yanma ve çalınması durumlarına karşı teminat altına alan sigorta ürünüdür. Kasko Sigortası Neleri Kapsar? Bereket Kasko Sigortası ile birçok riske karşı güvendesiniz... Bereket Sigorta’dan Kasko Sigorta poliçesi satın alan müşterilerimiz; hasarsızlık indirimi korumadan mini onarım hizmetine, orjinal cam ek teminatınlarından anlaşmalı servis ağlarına, 7 gün / 24 saat hizmet sağlayan asistans hizmetlerine kadar çok sayıda hizmetten yararlanma ayrıcalığına sahip olacaktır.   Kasko Sigortası Teminatları Nelerdir?   Aracınızda çarpma, çarpışma nedeni ile oluşabilecek hasarlar Aracınızın çalınması Aracınızın yanması Grev,lokavt,kargaşalık,halk hareketleri,kötü niyetli hareketler ve terörden dolayı aranızda meydana gelebilecek zararlar Aracınıza deprem,toprak kayması,fırtına,dolu,yıldırım veya yanardağ püskürmesi nedeni ile meydana gelebilecek zararlar Aracınızda sel ve su baskını nedeni ile meydana gelebilecek hasarlar Aracınızın kullanımından doğabilecek hukuki anlaşmazlıklara ait hukuki masraflar teminat altına alınır    Kasko Sigortasına Dâhil Olmayan Haller Nelerdir? Temel ya da genişletilmiş kasko yaptırmış olsanız bile bazı durumlar kasko sigortası kapsamında yer almaz. Bu haller şöyledir: Alkol, uyuşturucu gibi maddelerin tesiri altında iken oluşan kaza ve hasarlar, Sigortalının kasti şekilde kendisi yada başkası aracılığı araca zarar verdirmesi, Sürücü belgesi olmayan kişilerin aracı kullanması durumunda oluşan kazalar, Savaş, nükleer tehlikeler gibi olağanüstü durumlarda araca gelecek olan hasarlar, Aracın rutin olarak yaptırılması gereken bakımlarının yaptırılmaması sonucunda donma, paslanma, eskime gibi aracı zarara uğratacak hasarlar, Aracın orijinalliğini bozacak şekilde, sonradan yapılan değişikliklerden doğan zararlar,   Avantajlar Hasarsız geçen her dönem için %65 e varan indirimler Anlaşmalı bankalarda 9 taksite kadar taksit fırsatı Seçimli servis ve parça seçeneği Anlaşmalı mini onarım hizmeti 7/24 Asistans hizmetleri   Genel Şartlar   Kara Araçları Kasko Sigortası Genel Şartları    


HİZMETLERİMİZ